JEL TIRNAK UZATMA VE DOLGU İŞLEMİ

Kendinize değer kattığınız yer.

By Seher Kaçmaz jel tırnak uzatma uygulamasının bayanların kendi tırnakları üzerine uygulandığını ve bir ay boyunca bozulmadan kalabildiğini söylüyor,
 
Eger tırnak uzatamıyorsanız, ya da tırnak yeme probleminiz varsa, jel tırnak uzatma uygulaması sayesinde, ayda bir bakım yaptırarak, hayat boyu uzun tırnaklara sahip olabilir ve bu alışkanlıktan da böylece kurtulabilirsiniz.
 
Jel Tırnak kullanım süresi ne kadardır?
Düzenli olarak aylık bakımları yapıldığı sürece Protez Tırnağın kullanım süresi sınırsızdır.
 
Jel Tırnak kullanımı kolay mıdır?
+ Takma tırnakta hissedilen yabancılık hissi veya protez tırnak işleminde olduğu gibi yapıştırma bir ürün ile işlem yapılmaz, Jel Tırnak uzatma kendi tırnağınıza şablon yerleştirilerek hava alır özellikte jel ile uzatılır ve dolgu işlemi yapılır. Bu sebeple asla kendi tırnağınızdan ayırt edemezsiniz. 
+ Uygulanan oje doğal tırnaktakine oranla çok daha uzun süre kullanılır.
+ Jel Tırnak istenildiği zaman teknisyenlerimiz tarafından medikal ürünler ile kolaylıkla çıkartabilir.
+ Jel Tırnak Boyu istenilen şekilde ayarlanabilir.
+ İlk uygulama ortalama 2 saat sürmektedir, profesyonel tırnak teknisyenlerimiz tarafından, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile en sağlıklı koşullarda hizmet verilmektedir.
+ Protez veya Jel uygulamalarına tırnağın yapısına uzman teknisyenlerimiz tarafından, karar verilir.
+ Jel Tırnak kullanıcılarının mutlaka asetonsuz oje çıkartıcısı kullanması gerekir, asit içeren kimyasallar kullanıldığından (ör: deterjan) eldiven kullanması tavsiye edilir.
+ Jel Tırnak, sıcak sudan, deniz suyundan, havuz klorundan, sabun ve şampuandan etkilenmemektedir.