KALICI OJE İŞLEMİ

Kendinize değer kattığınız yer.

By Seher Kaçmaz kalıcı oje uygulamasının bayanların kendi tırnakları üzerine uygulandığını ve bir ay boyunca bozulmadan kalabildiğini söylüyor,
 
Eger tırnak uzatamıyorsanız, tırnaklarınızda kırılma veya soyulma var ise kalıcı oje işlemi sayesinde ayda bir bakım yaptırarak, hayat boyu istediğiniz uzunlukta tırnaklara sahip olabilirsiniz aynı zamanda kalıcı oje işlemi tırnak güçlendirme işlemi olması sebebi ile kırılma ve soyulma problemlerinden kurtulabilirsiniz.
 
Kalıcı oje kullanım süresi ne kadardır?
Düzenli olarak aylık bakımları yapıldığı sürece kalıcı oje nin kullanım süresi sınırsızdır.
 
Kalıcı Oje kullanımı kolay mıdır?
+ kalıcı oje işlemi çıkarılabilir oje ile kıyaslanamaz çıkarılır oje tırnaklarınızda renk değişimi ve yıpranmaya yol açar, kalıcı oje işlemi hava alır özellikte base katlar ile yapılmaktadır, ve asla kendi tırnağınızdan ayırt edemezsiniz. 
+ Uygulanan kalıcı oje çıkarılabilir ojeye oranla çok daha uzun süre kullanılır.
+ Kalıcı Oje istenildiği zaman teknisyenlerimiz tarafından medikal ürünler ile kolaylıkla çıkartabilir.
+ İlk uygulama ortalama 1 saat sürmektedir, profesyonel tırnak teknisyenlerimiz tarafından, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile en sağlıklı koşullarda hizmet verilmektedir. 
+ Kalıcı Oje kullanıcılarının mutlaka asit içeren kimyasallar kullanıldığından (ör: deterjan) eldiven kullanması tavsiye edilir.
+ Kalıcı oje, kimyasal maddelerden, deniz suyundan, havuz klorundan, sabun ve şampuandan etkilenmektedir.