KİRPİK LİFTİNG

Kendinize değer kattığınız yer.

Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir.
 
Özellikle düz kirpiklere sahip olan kadınların daha çok tercih ettiği bu kozmetik uygulama, bazı solüsyonlar ile kirpiklerde uzun süreli lifting ve kıvrıklık özellikleri kazandırır.
 
KİRPİK LİFTİNGİ NASIL UYGULANIR?
 
Kirpik liftinginin 1. aşamasında kirpikler kirpik bigudisine sarılır. Göz altına ve göz üstüne ped konularak da bu işlem uygulanabilir. Daha sonra kirpiklere mikro çubuklar yardımı ile jel solüsyon sürülür ve 8-10 dakika kadar beklenir. Kirpik bigudisine ya da silikon ped üzerine yapıştırılan kirpiklerin birbirinden tel tel ayrılması önemlidir. 1. aşamaya geçildiğinde kirpiklere 2. solüsyon sürülür kirpiklerin yapısına göre 8 ile 10 dakika arasında beklenir. Daha sonra sürülen krem losyon silinerek 3. solüsyon da kirpiklere keratin yüklemesi yapılarak kirpik liftingi mikro çubuklar yardımıyla kirpiklere sürülür. Daha sonra 4. aşama kirpiklere renk veren solüsyon sürülür. Bu aşamadan sonra 5. Aşama olarak kirpiklerin bigudiden ya da pedden kolay ayrılması için son solüsyon sürülür, kirpikler bigudiden kolayca ayrılmasına yardımcı olur ve işlemi tamamlanır.
 
Kirpik lifting; kirpikleri dökmeden, kirpik köklerini besleyen, vitamin ve keratin takviyesi yapan bir uygulamadır. Bunun sonucunda kirpik lifting, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatır, besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar. (1 saat işlem süresi 1 ay kullanım olanağı )